JAUNUMI

Klimosz degļa programmatūras pēdējā versija (iekļauts WiFi opcija)

Atarhivē pielikumā esošo failu, iekopē folderi RT16_0 zibatmiņā (FLASH).

Nodzēs katlu, apturi darbību. Uz priekšējā paneļa blakus ekrānam atver vāku kur ielikt zibatmiņu.

Ieliec zibatmiņu! Kad zibatmiņa ielikta, izlēdz un ieslēdz vadības paneli ar pogu aizmugurē.

Uz ekrāna parādīsies RT16_0. Spied sarkano pogu uz paneļa, lai nonāktu uz ķesīša! Kad esi nonācis uz ''V'', spied dzelteno, lai apstiprinātu. Pēc apstiprināšanas jāuzgaida aptuveni 2 min. kamēr uz moduļiem griežas ''/'' simbols.

Kad visiem 3 procesoriem augšupielāde būs pabeigta, tas sāks mirgot! Tad izņem zibatmiņu un katls aizies uz sākuma ekrānu.

ATCERIES, pirms tam, vēlams savās piezīmēs norakstīt iestatījumus, ventilatora jaudu, padeves ātrumu, padeves pauzi ut.t.t.

Progarmmatūru iespējams lejupielādēt šeit:

http://jjhvac.lv/index.php?option=com_jdownloads&view=category&catid=2

Klimosz automātika tagad Latviešu valodā!!!

Ar prieku paziņojam ka aplikācija Google Play veikalā no klimosz ir pieejama Latviešu valodā. Jūnija beigās plānojam iepriecināt Klimosz klientus ar katla vadības paneli Latviešu valodā.

Klimosz zin kā iznīcināt Leģionellas baktērijas!!!


Klimosz standarta automātikā ir ieprogrammēta funkcija ''Antileģionella'' ar kuras palīdzību tiek likvidētas baktērijas kas izraisa ''Leģionellu''

Inficēšanās:
Galvenokārt - ieelpojot šo baktēriju piesārņota ūdens aerosolu (gaisā suspendētus ūdens pilienus), piemēram, lietojot dušu, burbuļvannu vai uzturoties telpās ar automātisku gaisa mitrināšanu. Paaugstināts risks saslimt ar leģionellu izraisītu slimību ir cilvēkiem ar jau iedragātu veselību, novājinātām ķermeņa aizsardzības funkcijām, hroniskiem bronhītiem, kā arī vecākiem cilvēkiem un slimniekiem. Saslimšanas riskam var būt īpaši pakļauti arī jauni cilvēki, piemēram, sportisti pēc smagām fiziskām slodzēm. Tādi riska faktori kā alkohola lietošana un smēķēšana palielina saslimšanas iespējamību.


Baktēriju iznīcināšanai nepieciešamais laiks:
70°C temperaturā – 3 min.
60°C temperaturā – no 60 līdz 120 min.


Vairošanās:

30 °C līdz 45 °C temperatūrā leģionellām ir optimāli vairošanās apstākļi. Dabiskā vidē baktēriju skaita dubultošanās notiek apmēram 4 stundu laikā.
* 55 °C temperaturā – no 180 līdz 240 min. Ir jābūt nodrošinātai iespējai pie maksimāla ūdens patēriņa un pareizas ekspluatācijas ūdens sildītāja izejā uzturēt 60°C temperatūru.
* Ūdens ņemšanas laikā ūdens sildītājā nedrīkst notikt liela aukstā ūdens apjoma pieplūde.
Uzkrājošajiem ūdens sildītājiem ar tilpumu virs 400 l un sistēmās ar vairāk nekā vienu ūdens sildītāju ir jānodrošina vienmērīga visu atsevišķo sildītāju uzsildīšana visā to apjomā, piemēram, izmantojot cirkulāciju.
* Karstā ūdens recirkulācijas sūkņu darbības laikus vēlams iestatīt tā lai sūknis darbotos vismaz 16 stundas diennaktī.
* Projektētājam būtu jāieplāno pareizi cauruļvadu izmēri jo cauruļvados ar pārāk lielu diametru ir nepietiekams ūdens kustības ātrums, kas veido vietas ,kurās var veidoties baktērijas.
* Veidot īsus ūdens ceļus.
* Neveidot ūdens strupceļus.
* Nodrošināt regulāru ūdens patēriņu
* Neradīt baktērijām barošanās vidi, nodrošināt tīrību instalēšanas laikā.
* Nodrošināt regulāru sistēmas kontroli un apkopi.
* Svarīgi ir novērst ūdens stagnāciju.

JAUNUMI

DARBA LAIKS

Servisa darba laiks 9:00 - 17:00

Ofisa darba laiks

P-O-T-C-P: 9:00 - 17:00

Location :Mazā Spulgu iela 3-32, Mārupe, LV-2167